Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 17.12.2018
Nepřítomné třídy123456789
1.SExkExkExkExkExkExkExkExkExk
Nepřítomní učitelé123456789
Bláha Pavel(PedD)ČERČER--KAL--
(Absc)KELKEL
Ganev Ondřej(Absc)POS-..KUTHRO--FREFRE
Křemenáková Radka(PedD)DUFDUF-MEJSEK....--
Novák Petr(Absc)KRO
Pařez Radek(Absc)-----CUNLAN--
Trousil Jaroslav(PedD)SEKSEK---FREFRE
(Absc)POBKEL
Krčmářová Zdeňka(Absc)MKSŠVJ
Změny v rozvrzích učitelů:
Kutilová Marie4. hodsupl. (GAN Absc)ANJ4.V (4VA1)(*16)dohled
Bláha Pavel3.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Posseltová Naděžda1. hodsupl. (GAN Absc)ANJGP1 (GA1)(17.)dohled
Sekerková Miroslava1. hodspojeno (TRO PedD)NJ24.V (4VNJ)(*16)
2. hodspojeno (TRO PedD)NJ22.V (2VNJ)(*21)
5. hodsupl. (KŘE PedD)VVY2.S(*10)za odpadlou
5. hododpadáSPK1.S
Cunningham Lenka3. hododpadáANJ1.S (1SA2)+
6. hodsupl. (PAR Absc)TEV1.V(TEC)dohled
Čermáková Petra3. hodsupl. (PBL PedD)TEV3.S(TEC)dohled
4. hodsupl. (PBL PedD)TEV3.S(TEC)dohled
Dufek Ladislav1. hodsupl. (KŘE PedD)SPA3.S(*23)za odpadlou
1. hododpadáMAT1.S
2. hodsupl. (KŘE PedD)SPA2.S(*15)za odpadlou
2. hododpadáHPV1.S
Frenglová Stanislava8. hodsupl. (TRO PedD)NEJKČ1 (NJ1)(2.)dohled
8. hodspojeno (GAN Absc)ANJKČ1 (AJ2)(2.)
9. hodsupl. (TRO PedD)NEJKČ1 (NJ1)(2.)dohled
9. hodspojeno (GAN Absc)ANJKČ1 (AJ2)(2.)
Hromčíková Blanka5. hodsupl. (GAN Absc)ANJ3.S (3SA1)(*23)dohled
Kalinová Irena7. hodsupl. (PBL PedD)ZPV3.S(*23)dohled
Keltner Vladimír1. hodsupl. (PBL Absc)PRPGP2 (PD2)(D2.)dohled
2. hodsupl. (PBL Absc)PRPGP2 (PD2)(D2.)dohled
6. hodspojeno (TRO Absc)NEJGP2 (GA2)(38.)
Korčák Miroslav6. hodsupl. (NVK Absc)EKNPTZ3(14.)dohled
Křemenáková Radka1.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Lánská Lucie7. hodsupl. (PAR Absc)TEV1.V(TEC)dohled
Lengyel Alfréd4. hododpadáIKT1.S (1.S1)
Mejtský Jiří4. hodsupl. (KŘE PedD)PED2.S(*15)za odpadlou
4. hododpadáIKT1.S (1.S2)
Maksa Vladimír1. hodspojeno (ZKR Absc)NEJKM3 (KO3)(1.)
Poborská Jitka5. hodspojeno (TRO Absc)ZKOGP2 (GA2)(18.)
Švarz Jaroslav2. hodspojeno (ZKR Absc)NEJKM3 (KO3)(17.)
Trousil Jaroslav1.-4., 7.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd:
1.S1.-9. hod Exkurze
1.V6. hodTEV(TEC)suplujeCunningham Lenka(PAR)
7. hodTEV(TEC)suplujeLánská Lucie(PAR)
2.S2. hodSPA(*15)suplujeDufek Ladislav(KŘE)
4. hodPED(*15)suplujeMejtský Jiří(KŘE)
5. hodVVY(*10)suplujeSekerková Miroslava(KŘE)
2.V2. hodNJ22VNJ(*21)spojíSekerková Miroslava(TRO)
3.S1. hodSPA(*23)suplujeDufek Ladislav(KŘE)
3. hodTEV(TEC)suplujeČermáková Petra(PBL)
4. hodTEV(TEC)suplujeČermáková Petra(PBL)
5. hodANJ3SA1(*23)suplujeHromčíková Blanka(GAN)
7. hodZPV(*23)suplujeKalinová Irena(PBL)
4.V1. hodNJ24VNJ(*16)spojíSekerková Miroslava(TRO)
4. hodANJ4VA1(*16)suplujeKutilová Marie(GAN)
GP11. hodANJGA1(17.)suplujePosseltová Naděžda(GAN)
GP21. hodPRPPD2(D2.)suplujeKeltner Vladimír(PBL)
2. hodPRPPD2(D2.)suplujeKeltner Vladimír(PBL)
5. hodZKOGA2(18.)spojíPoborská Jitka(TRO)
6. hodNEJGA2(38.)spojíKeltner Vladimír(TRO)
KČ18. hodNEJNJ1(2.)suplujeFrenglová Stanislava(TRO)
8. hodANJAJ2(2.)spojíFrenglová Stanislava(GAN)
9. hodNEJNJ1(2.)suplujeFrenglová Stanislava(TRO)
9. hodANJAJ2(2.)spojíFrenglová Stanislava(GAN)
KM31. hodNEJKO3(1.)spojíMaksa Vladimír(ZKR)
2. hodNEJKO3(17.)spojíŠvarz Jaroslav(ZKR)
PTZ36. hodEKN(14.)suplujeKorčák Miroslav(NVK)